Novinky

2017

19. august - III. ročník volejbalového turnaja

16. august - Kúpalisko Nyíregyháze /Maďarsko/

24.júna - súťaž vo varení guláša

21. mája - Deň matiek

2016

31. december - silvestrovské posedenie  polnočnýmohňostrojom

december - rozsvietenie stromčeka

13. august - II. ročník volejbalového turnaja

10. august - Tak aj tento rok sme boli na celodennom zájazde na termálnom kúpalisku Nyíregyháze /Maďarsko/.

8. mája pri príležitosti "DŇA MATIEK" bolo divadlo A. Duchnoviča z Prešova s divadelným predstavením "Medveď" a "Pytačky". 

Dňa 30. apríla sme pred OcÚ sa znovu uskutočnilo STAVANIE MÁJA. Po ňom sme si posedeli a podebatovali v sále kulturného domu.

 
2015

5. decembra sme pred OcÚ v Šemetkovciach rozsvietili "vianočný stromček" za prítomnosti o. J. Zubka a spoločne si posedeli pri horúcom čaji a malom pohostení. Každá rodinka dostali malý darček.

12. augusta sa celodenného zájazdu na termálne kúpalisko v Sárospataku zúčastnilo 46 ľudí. Počasie nám prialo, vyšantili sme sa v bazénoch a vo večerných hodinách vrátili domov.

26. júla sa na ihrisku uskutočnil "1. ročník volejbalového turnaja", ktorého sa zúčastnili štyri tímy. Víťazom sa stal tím Bodružal, 2. miesto Šemetkovce, 3. miesto Krajné Čierno a 4. miesto Vagrinec.

24. mája sa uskutočnila hasičšká súťaž "O POHÁR STAROSTU OBCE", kde súťažilo 8 družstiev z toho bolo jedno dievčenské. Víťazom súťaže sa stal DHZ Kuková, 2.miesto patrilo DHZ Svidník A a na treťom mieste sa umiestnilo družstvo DHZ Svidník B. 

10. mája sa uskutočnilo posedenie pri príležitosti DŇA MATIEK, ktoré nám sprijemnilo hudobné trio PREMENY až do večerných hodín.

29. apríla sa pred obecným úradom uskutočnilo STAVANIE MÁJA.